Minu lugu

Tervitus, mina olen Ivo-Henri, üks kahest algsest Raketti loojast.

 

Antud artiklis räägin ära Raketti sündimise loo, ning meie peamised motiivid.

 

Täpselt 2 aastat ja 11 kuud tagasi, kui me olime just Balile kolinud- õppisime veel kauplemist Imarketslive inglise keelses keskkonnas (tänaseks kannab Eestis nime FREEMIND’s).

 

Kolisime Balile koos paari teise sõbra ja Kaspar Sikk’iga (teine algne Raketti looja).

 

Olime juba pisut üle aasta tegelenud, enamjaolt ajast müüki teinud ja networkinud, sest selline tolle ettevõtte äriplaan oli.

Selle vastu pole meil teoorias midagi, aga Rakett sündiski sellest samusest huvide konfliktist, et Imarketslives kutsusid kõik inimesi, et MLM rahadest ära elada. See on täiesti fine, et endale lisa sissetulek luua/tekitada, mul endalgi oli rank P2000, ehk teenisin iga reede liga 500 dollarit.

 

See mudel tundus mulle alguses väga hea, ning teoorias loogiline- kuniks, kogu mu aeg oli hõivatud teiste inimeste juhendamisega, ning ma mõistsin, et ma tulin ju siia eelkõige finantsturgudel kauplemist õppima. Finantsturgudel, ehk valuutaturul, aktsiaturul,indeksiturul ja krüptovaluuta turul.

 

Mäletan siiani neid aegu, kui hakkasime konkreetselt otsima neid juhendajaid/õpetajaid/kauplejaid, kellel oleks konkreetselt ja reaalselt näidata enda live konto positiivseid tulemusi. Järgneva paari kuu jooksul lõi meid reaalsus, neid juhendajaid oli äärimiselt keeruline leida. Ühe meeskonna, sõprade seltskonna me lõpuks ettevõtte siseselt leidsime- nimeks ‘’Tradehouse.’’ Antud härrad olid tasemel, kuid hinge matetud pettumust oli selleks momendiks juba raske varjata.

 

Siis sündiski idee hakata oma asja ajama, sest ka meil oli juba ühiselt meelestatud sõprade seltskond. Mina, Kaspar, Taavi, Evert, Kevin (tänaseks on need härrad kõik Raketti juhtkonnas). Kui juba jagame ühist kirge, siis miks mitte oma asja alustada, sest ühtegi tasemel eesti keelset kogukonda ei olnud.

 

Nimega oli alguses pisut naljakas, sest ei saa ju firma emailigi registeerida, enne kui nimi on mõeldud. Kaspariga kahekesi nuputasime hommikul, ilusas riisipõldude vaikuses, meie Bali esimeses elukohas.

 

Rakett pidi seal kindlalt olema ning lõpuks jõudsime ka teise affirmeeriva loitsuni, ‘’power.’’

 

Nii saigi Rakett loodud ja Wix’is esime kodulehtki ühe päevaga tehtud.

 

Kiire disclaimer ka, et keegi valesti aru ei saaks- Imarketslive/IM Academy vastu pole meil tänaseni midagi, ning nende ärimudel on geniaalne ja oli meie jaoks silmi avav.

 

Multi level marketing on kõige efektiivsem ärimudel maailmas, kui seda kasutatakse toimival tootel. Äri-inimesed saavad aru, mida ma mõtlen.

 

Raketti idee oli ühendada ühisel teekonnal liikuvad meeled ning luua ‘’mastermind,’’ idee leidsin raamatust ‘’Mõtlemist muutes rikkaks- Napoleon Hill.’’ Olen seda 3x lugenud ja ilmselt on see mind kõige rohkem mõjutanud raamat mu elus.

 

Raketti fookus on pakkuda isiklikul kogemusel põhinevat finantsturu haridust ning otse-eetris teisipäevast reedeni kaubelda, 2x päevas.

 

London ja NY session, kus kogukonna kogenenumad kauplejad jagavad oma ideid, ja teised kauplejad ideedega nõustumise korral neid ideid kasutada saavad.

 

Rakettis on nädalas kokku 9 ‘’live’’- kõne. Esmaspäevane ‘’mindset’i,’’ treimine Keviniga, ning teisipäevast neljapäevani 2 kauplemiskõne päevas.

 

Minu isiklik töönädal on selline, et teisipäevast reedeni käin ma kõigis Raketti Live kõnedes kohal ning eesmärk on teha nädalas alla 5 tehingu. Olla kohal ja vajutada võimalikult vähe nuppu on minu isiklik meelekaart. Kui ma soovin tehinguid sisestada, siis teen ma seda 90%+ ajast ‘’limit order’iga,’’ ehk ise-aktiveeruva tehinguga, et elmineerida võimalikult palju emotsioone.

 

Tehingu sisestamiseks kasutan ma riskihaldustööriista, ning iga tehingu risk on 0.25%.

 

Sarnase metoodikaga lähenen ma ka krüpto turule. Enne sisenemist on paigas ise-aktiveeruv limit order ja take profit. Ehk on enne sisenemist fikseeritud sisenemis- ja väljusmis-strateegia.

 

Tänaseks on minu blogipostitus läbi ja jätkan juba järgmises postituses, kus räägin lähemalt Raketti liidrite tööjaotusest ning enda isiklikust perspektiivist valuutaturul ja krüptoturul.

 

Jälgi meid ka tiktokis @rakettpower, kuhu postitame stabiilselt tarkuseteri.

 

Unista suurelt, leia mõttekaaslased ja ühel ilusal päeval Sinu unistused täituvad.

 

Leave a Comment