IMEDE HOMMIK BY HAL ELROD

Realiseeri, et maailm on meie kõigi jaoks üks- muutuse loob aga see, kuidas keegi otsustab kõigile sündmustele reageerida. Öeldakse, et elu on 10% mis juhtub ja 90%- kuidas sellele reageerida. Raamatu autor on üle elanud kliinilise surma ja räägib detailselt kuidas ennast armastama õppida ja on selleks välja töötanud efektiivsed hommikurutiini- kavad. Mina isiklikult (Ivo)- olen neid rakendanud juba üle 2 aasta. Minu jaoks on just see kirjatükk enesearenduse üheks esimeseks telliseks. See aitab luua süsteemi, mis aitab sul orgaanilist kulgu mööda vähemalt 10x rohkem päevas ENDA HEAKS teha, kui sa muidu arvasid ajaliselt võimalik olevat. Juttu mitmetest erinevatest praktikatest.

“Only good thing you will hear about yourself is what you say to yourself.”

HOIAK BY EARL NIGHTINGALE

Võta võitja HOIAK enda elu suhtes!

KUIDAS LIIKUMINE JA TREENING SINU AJU MÕJUTAVAD BY ANDERS HANSEN

Meie õnne-tunne ehk ÕNNELIKKUS on otseses seoses meie LIIKUMISEGA. Pane endorfiinid tööle enda heaks!

KUI KOERAST SAAB HUNT BY JOHN COATES

Väheke maailmapilti kauplemismaailmast ja selle ümber toimuvast.

INTERVJUU SAATANAGA BY HAL ELROD

Väga oluline, huvitav ja teadvustav kirja- , kui audioraamatu kujul eksisteeriv meistriteos- mis kujutab vestlust positiivse ja negatiivse energia vahel. Sellest vestlusest on meie meil mitmeid trikke õppida, et parendada enda mõtete kvaliteeti.

MILJONÄRI MÕTTEVIISI SALADUSED
BY T.HARV EKER

Kuidas käsitleda raha ja panna see enda heaks tööle. Mida tähendab reaalne passiivne sissetulek. Liit-intressi, rahaliste põhitõdede ja SÕNADE jõu realisatsioon.

MÕTLEMIST MUUTES RIKKAKS BY NAPOLEON HILL – OLE/TEE/OMA

Kui oskad olla, oskad luua, oskad omada. Jälgi enda mõtteid, nendest saavad su teod, jälgi enda tegusid, nendest saavad su harjumused, jälgi enda harjumusi- nendest saab su elu! ABC, KUIDAS MÕELDA JA MIKS MÕELDA- SEDA RAAMATUT TEAB PEA IGA EDUKAS INIMENE! Kui suudad fokusseerida selle raamatu lugemisele, õpib su aju ümber end vabanema sund-mõtetest.

SINU MÕTTED EI OLE SINA!

RAHAVOO KVARDANT BY ROBERT KIYOSAKI

Kuidas on ehitatud meid ümbritsev FINANTS-MAATRIKS.

KUIDAS VÕITA SÕPRU JA MÕJUTADA INIMESI BY DALE CARNEGIE

Meil kõigil on põhjusega 2 kõrva ja 1 suu. Õpi inimesi kuulama ja omanda suhtlemise ABC.

EMOTSIONAALNE INTELLIGENTSIUS BY DANIEL GOLEMAN

Ratsionaalne mõtlemine/ emotsionaalne intelligentsus 1/28. Ehk kuidas mõjutavad su igapäeva elu emotsioonid.
Siin nimekirjas on see raamat tegelikult kõige asjakohasem raamat kauplemise kohta ja see, millega võiksid alustada- kui muidugi omad juba hommikurutiine või mingisuguseid produktiivseid harjumusi. See on reaalne praktiline õpe ja pidev märkamine ning sportlik võitlus enese emotsioonidega ja nende kontrolli alla saamisega. Ehk sisuliselt on see raamat finantsturgudel kauplemist õppivale indiviidile rohkem kui kohustuslik ja väga tugevaks juhiks nii elus, kui ka valuutaturgudel.

Õpi seda tundma ja enda heaks kasutama!