ALUSTUSJUHEND

Vaata ära lühike video enne alustamist. (8 min.)

SAMM 1: REGISTREERI #RAKETT1

Registreerimine võtab aega ~20min.

SAMM 2: KIRJUTA MEILE!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED (K.K.K)

Nende hulka kuuluvad kommunaalmaksed, telefoniarved, pangaväljavõtted, valitsuse väljastatud dokumendid nt. Aadressitõend on dokument või dokumentide kogum, mis tõendab isiku praegust elukoha aadressi. Kui sul ühtegi arvet ei ole, siis soovitame pangaväljavõtet, mille saad pangast küsida või alla laadida üldiselt.

Raha võid enda kauplemiskontolt välja kanda iga hetk. Maakleritel on välja kandmiseks mitmed erinevad lahendused nagu näiteks SEPA, Krüpto ülekanne, Credit/Debit Card.

VAATA JUHENDIT .PDF

PERFORMANCE FEE EHK TULEMUSTASU arvestatakse 30% kauplejate poolt teenitud KASUMIST.

Kui kaupleja teenib sinu konto pealt kasu näiteks 1000$- 1100$, ehk 100$, siis kauplejatele kuulub 30$.

Nüüd on sinu konto balanss 1070$ ja enne kui su konto balanss UUESTI 1070$ KÜNNIST EI ÜLETA, siis sina sentigi tulemustasu ei maksa.

Seda arvestatakse High-Water Mark-i järgi. Arvestatakse maha kindla intervalli järgi. (Korra päevas, korra nädalas)
LOE ARTIKLIT

Deposiidi tegemiseks soovitame teha nii nagu juhendis ja kasutada selleks näiteks Eesti panka.
Kui jääd hätta ning ei saa tehtud, siis võid proovida kasutada ka mõnda muud maksemeetodit.
Revolut & Transferwise interneti pankade kasutajatel on puudunud igasugused mured. Konto saad registreerida siin:

https://wise.com/invite/ihpc/karlr200

https://revolut.com/referral/?referral-code=karlerekv!OCT1-23-AR-H1

Me ei kasuta ühtegi kauplemisrobotit, oleme manuaalkauplejad.

Kauplejal on oma strateegia ja kuna tegemist on manuaalkauplemisega siis strateegia varieerub vastavalt turukonditsioonile. Kauplejad võivad liigutada tehingute stop losse või take profiteid vastavalt turu konditsioonile, aga otseselt floating stop losse ei kasutata.

Riskihoiatus! Varasemad tulemused ei pruugi näidata tulevasi tulemusi. Kasumit ei kinnitata ja osalemisega kaasneb kahjumi risk. Kauplemine ei sobi kõigile. Rakett ega Finantskompass pole kuidagi seotud finantsnõustamisega. Me pole finantsnõustajad. Soovitame alati konsulteerida enda personaalse finantsnõustajaga. Kui üldse tegeleda ükskõik mis kauplemise tegevusega, siis riskida kapitaliga, mille kaotamine ei mõjuta sinu praegust elustiili ehk kui kaubelda, siis ainult riskikapitaliga. Viidatud toimivus ei pruugi olla tüüpiline ega tüüpiline keskmise abonendi toimivusele. Riskitaluvus, kapitali suurus riski, tasud ja muud tegurid võivad tulemuslikkust mõjutada. Investeerimises ega kauplemises ei ole kunagi garanteeritud tulemusi.