Ivo-Henri Pikkor

Ivo-Henri Pikkor

KAASASUTAJA

Tervist, mina olen Ivo. Minu prioriteet elus on vabadus ja elust rõõmu tundmine. Peale kooli lõpetamist ja maailmas 4 aastat reisimist otsustasin panna paberile puust ja punaselt kirja, mida ma elult soovin. Lahendusi, mis pakuvad sellist ajavabadust ja progressiivset finantsteadlikkust jäi paberile ainult käputäis ja sealt jõudsingi maailma kõige likviidsemale finantsturule.

Evert Ausma

PARTNER JA KAUPLEJA

Tervitus, mina olen Evert. Suuremeelne kauplemise entiusast. Olen alati pidanud oluliseks aja ning asukoha vabadust, mis ongi mind toonud praegusesse positsiooni. Peale keskooli hakkasin koheselt tegelema enesearenguga, ettevõtlusega, ja usinalt õppima finantsturgudel kauplemist. Nüüdseks olen sellega tegelenud 4 aastat ning tunnen, et areng sellel alal on piiritu.

Kaspar Sikk

Kaspar Sikk

KAASASUTAJA​


Tere, olen üks kolmest Rakettpoweri loojast - Kaspar Sikk. Kauplemisega olen tegelenud nüüdseks ligi kaks ja pool aastat ning lemmik pärusmaa on just LIVES analüüsikõnede tegemine ja tiimiga koostöötamine. Kauplemise juures meeldib mulle kõige rohkem ajaline vabadus ja iseseisvus. Iga tehing, mille ma teen, vastutan ka mina, kedagi teist ei saa süüdistada! EPIC!

Kevin Lutsokert

PARTNER JA KAUPLEJA


Hei, mina olen Kevin! Seiklushimuline elukooli õpilane, kes on tegelenud kauplemisega 3aastat. Igapäevane enesearendus on minu jaoks tähtis, et jõuda oma unistusteni ning sellel teekonnal soovin inspireerida võimalikult palju inimesi.

Taavi Lutsar

Taavi Lutsar

KAASASUTAJAMina olen Taavi. Raketti üks loojatest. Olen kauplemisega tegelenud üle kolme aasta. Miks valisin selle “eriala” - mulle meeldib olla iseenda aja peremees ning oma elutee Kapten! Investeerimine ja kauplemine Forexi turgudel on mulle selle taganud, ning siit saab ainult paremaks minna!

Marko Avarand

PÄEVAKAUPLEJA JA
KRÜPTO-ENTUSIAST

Hei! Minu nimi on Marko. Olen krüptoga tegelenenud aastast 2017. Liitusin Rakett'iga suhteliselt alguses ja tänapäeval saab mind kuulda iga nädal live kõnedes. Üldiselt tegelen muul ajal muusikaga, värskes õhus viibimisega ja koos oma perega olemisega.

4

aastat
kogemust

91

liiget

“If you’re not making someone else’s life better, then you’re wasting your time. Your life will become better by making other lives better.”
– Will Smith

Rakettpower Background

Raketti juhtkonda on alati ühendanud sarnased motiivid.
Me oleme noored visionäärid, kes on alati teadnud, et elus on palju rohkemat, kui aegunud koolisüsteem ja üleüldine ühiskonna meelestatus meile viitas.

Me teame, et ükskõik millele tulise tahtmisega süveneme, saab teoks. Küsimus on vaid ajas.


Elus on ainult võitjad ja allaandjad. Võitjad ei anna kunagi alla ja allaandjad ei võida mitte kunagi.
KAS KÕIK ON MAAGIA VÕI MITTE MISKIT POLE MAAGIA.

Me tegeleme küll finantsmaailmaga, kuid finantsmaailma mõistmine on see võti, mille läbi on kogu närtsiv pangandussüsteem käima pandud.

Läbi finantsüsteemi tundma õppimise, õpime ühtlasi tundma kogu seda keskkonda, alustades seestpoolt, süsteemi mehhanismidest.

Raketti kogukonda on alati ühendanud suured ning üllad eesmärgid. Numbrid ei lõppe kunagi, selle pärast polegi vaja raha taga ajada, vaid õppida raha enda heaks tööle panna.

 

Kui ajad pargis koera taga, jookseb koer su eest ära. Kui aga Sina jooksed koera eest, jälitab ta Sind. Nii on ka rahaga ning mitme teise elu aspektiga.

Ainukesed inimesed, kes mõtlevad rahast rohkem, kui rikkad on need, kellel on vahendeid vajaka.

Rakett mõistab kollektiivselt seda, et raha on ainult vahend sinu isiklikuks vabaduseks inimesena-

nii asukohaliselt, ajaliselt, kui ka maailmaparandaja rollis olijana.

Oleme alati enda sees seda teadnud, et oleme võimelised tegema midagi suurt, ning, et oleme “hallist mõtlemisest” erinevad. Mingi sütitav leek meie sees on meid alati innustanud otsima uusi võimalusi ja viise, kuidas teha asju teisiti, suuremalt ja paremini.

Rakettis kaubeldakse piiramatute võimalustega finantsturgudel ja see tekitab piiramatute meeltega inimestele piiramatuid võimalusi, mida oleme alati otsinud.

Üldiselt on kauplemine Paradoksaalne Filosoofia. Sa võidad kaotades.
Vastupidine sellele, kui Sulle koolis õpetati. Koolis saad viie, kui järgid rada ja ei tee vigu.

Paratamatult tulebki teha vigu, et õppida. See, kes kardab teha vigu, ei õpigi kunagi midagi! Kauplemise tähtsaim oskus on õppida kaotama ja emotsioonitult edasi liikuma!

Kogedes pisemaid kaotusi, toidad suuremat pilti. Tehes pisikesi ohverdusi momendis, toidad suuremat pilti enda ELU AJAJOONEL.

Et hoida Sind distiplineeritult enda isikliku arengu ajajoonel, aitab Sul jõudsalt edasi liikuda Rakett kogukond!

Sest meie rong, on juba liikvel ja tugevalt rööbastel!