Ivo-Henri Pikkor

Ivo-Henri Pikkor

KAASASUTAJA

Tervist, mina olen Ivo. Minu prioriteet elus on vabadus ja elust rõõmu tundmine. Peale kooli lõpetamist ja maailmas 4 aastat reisimist otsustasin panna paberile puust ja punaselt kirja mida ma elult soovin. Lahendusi, mis pakuvad sellist ajavabadust ja lumepalli efektina sissetulekut jäi paberile ainult näputäis ja sealt jõudsingi maailma kõige likviidsemale valuutaturule.

Kaspar Sikk

Kaspar Sikk

KAASASUTAJA​


Tere, olen üks kolmest Rakettpoweri loojast - Kaspar Sikk. Kauplemisega olen tegelenud nüüdseks ligi kaks ja pool aastat ning lemmik pärusmaa on just LIVES analüüsikõnede tegemine ja tiimiga koostöötamine. Kauplemise juures meeldib mulle kõige rohkem ajaline vabadus ja iseseisvus. Iga tehing, mille ma teen, vastutan ka mina, kedagi teist ei saa süüdistada! EPIC!

Taavi Lutsar

Taavi Lutsar

KAASASUTAJAMina olen Taavi. RakettPoweri üks loojatest. Olen kauplemisega tegelenud üle kahe aasta. Miks valisin selle “eriala” - mulle meeldib olla iseenda aja peremees ning oma elutee Kapten! Kauplemine Forexi turgudel on mulle selle taganud, ning siit saab ainult paremaks minna!

3

aastat
kogemust

78

liiget

“If you’re not making someone else’s life better, then you’re wasting your time. Your life will become better by making other lives better.”
– Will Smith

Rakettpower Background
Raketti juhtkonda on alati ühendanud sarnased motiivid. Me oleme noored visionäärid, kes on alati teadnud, et elus on palju rohkemat kui koolisüsteem ja üle-üldine ühiskonna meelestatus meile viitas.

Me teame, et ükskõik millele me süveneme, saab teoks- küsimus on ainult millal. Elus on ainult võitjad ja alla-andjad. Võitjad ei anna kunagi alla ja alla-andjad ei võida mitte kunagi. KAS KÕIK ON MAAGIA VÕI MITTE MISKIT POLE MAAGIA.

Me tegeleme küll finantsmaailmaga, kuid finantsmaailma mõistmine on see võti, mille läbi on kogu närtsiv pangandussüsteem käima pandud.

Läbi finantsüsteemi tundma õppimise, õpime me tundma kogu seda ühiskonda- alustades seestpoolt, süsteemi mehhanismidest.

Raketti kogukonda on alati ühendanud suured ning üllad eesmärgid. Numbrid ei lõppe kunagi, selle pärast polegi vaja raha taga ajada, vaid õppida raha enda heaks tööle panna.

Ainukesed inimesed kes mõtlevad rahast rohkem kui rikkad on need, kellel on vahendeid vajaka.

Rakett mõistab kollektiivselt seda, et raha on ainult vahend sinu isiklikuks vabaduseks inimesena- nii asukohaliselt, ajaliselt kui ka maailmaparandaja rollis olijana.

Me oleme alati enda seda sees teadnud, et oleme võimelised tegema midagi suurt, ning, et oleme tavalisest hallist mõtlemiselt erinevad. Mingi sütitav leek meie sees on meid alati innustanud otsima uusi võimalusi ja viise- kuidas teha asju teisit ja suuremalt.

Rakettis kaubeldakse piiramatute võimalustega finantsturgudel ja see tekitab piiramatute meeltega inimestele piiramatuid võimalusi, mida me oleme alati otsinud.

Üldiselt on kauplemine Paradoksaalne Filosoofia. Sa võidad kaotades. Vastupidine sellele, kui sulle koolis õpetati. Koolis saad viie, kui järgid rada ja ei tee vigu.

Paratamatult tulebki teha vigu, et õppida. See, kes kardab teha vigu, ei õpigi kunagi midagi! Kauplemise tähtsaim oskus on õppida kaotama ja emotsioonitult edasi liikuma!

Tehes pisemaid kaotusi, toidad suuremat pilti. Tehes pisikesi ohverdusi momendis, toidad suuremat pilti enda ELU AJAJOONEL.

Et hoida sind distiplineeritult enda isikliku arengu ajajoonel, aitab sul liikuda Rakett kogukond, sest see rong on juba liikvel!

Kui suhtumist jagub, siis Rakett kätt ei pane, aga pea alati meeles- kasuta Risk Managementi!