white-dots
white-dots

Korduma kippuvad küsimused

www.tradingview.com

Me ei soovita ega propageeri kauplemist enda pärisrahaga, vaid  soovitame harjutada nii kaua mängurahaga,  kuniks on piisav oskus läbida Kaasrahastuse kaasamise katsumus.  Loe lähemalt Instagrammis @rakettpower Kaasrahastus alapealkirja alt. 

 

Kui sa suudad kasvatada 100,000 dollari suurust demokontot 10% kuus, ilma kontot samal ajal 10% miinusesse laskmata- kvalifitseerud sa kaasrahastus kapitali kasutuseks. Tingumustest saad lugeda lähemalt ja spetsiifilisemalt instagrammi lehelt.

Kui sa aga neid tingimusi täita ei suuda, siis veel kindlamalt ei kvalifitseeru sa kauplema enda isikliku kapitaliga. Loodame, et on see on sinu jaoks sama loogiline, nagu meie jaoks. Kui aga mitte, siis küsi julgelt Discordis.

Jah, aga ainult siis, kui sa kaupled isikliku kapitaliga börsil (mida meie rangelt ei soovita) ja kasutad börsi pakutud liitumisboonust.

Parim on “Tradingview Pro”

Discordi tuleb link ja Zoom appis (Saab kuulata nii telefonis kui ka arvutis).

Näiteks ‘trade assistant MT4’ või Magic.keys on suurepärased probleemi lahendused ja kindlasti leidub neile palju alternatiive. Need on automatiseeritud riski arvutamise tarkvarad. 

Me pole litsentseeritud sulle maksualast nõu pakkuma.