RAKETT

1. Mis on kaasrahastus ettevõte?

Kaasrahastus ettevõtte on kauplejaid sponsoreeriv ettevõte, kes rahastab kauplejat- kui kaupleja on piisavalt oskuslik, et jääda kaasrahastaja loodud piirmääradesse. Näiteks: Sul on kuu aega, et teenida 100,000$ demo kontoga 10% kasumit. Su maksimaalne ühe päevane kaotus võib olla 5% ja maksimaalne kuu ajane kaotus 10%. Kui sa ei suuda reeglite piirmääradesse jääda- võetakse konto ära. Kui suudad- pead läbima Faasi nr 2- kinnitusfaas, kus pead teenima 5% kasumit 60 päevaga. Kui läbid ka Faas kahe- hakkad edaspidi teenima kas kasumit 100,000$ pärisraha kontolt ning saad endale jätta näiteks 80% kasumist, või isegi 90% kasumist- sõltuvalt kaasrahastusettevõttest.

2. Miks peaksid seda kasutama?

Peaksid seda kasutama, sest finantsturgudel on kehtimas filosoofia: “Scared money will never make money”- ehk oma üürirahaga pole mõtet kaubelda. Kui sul on rahaga reaalne emotsionaalne seos, siis töenäoliselt sa sellega riskides juurde ei teeni- rääkimata tasakaalukast kasvatamisest, sest ahnus/hirm on mõlemad konkreetselt aktiveeritud isikliku rahaga kaubeldes. Sellepärast olemegi Rakettis juba pikalt veendunud olnud, et kui suudad läbida stabiilselt demo ehk mängurahaga kaubeldes Kaasrahastus- katsumuse, oled ka ühel hetkel valmis kauplema rahastatud kontoga. Investeerimine on tegelikult sektor kahe tegevus. Sektor 1 on kindel sissetulek. Selleks, et jõuda õigesse mentaalsesse staadiumisse ning koguda konkreetseid töötavaid lahendusi- tulebki tarbida kvaliteetset informatsiooni ja ümbritseda end inimestega, kes seda juba teevad.

3. Miks me seda soovitame?

Me soovitame seda sellepärast, et inimene saab Rakettis toetavas keskkonnas harjutada kauplemist minimaalsete isiklike väljaminekutega ning ei pea õppimiseks reaalajas isikliku rahaga kauplemise keerdkäike läbi tegema.

4. Omal rahal kauplemine vs Kaasrahastus ettevõttega

Investeerimise ja hasartmängimise suurim erinevus on riski haldamine, ning erinevatel inimestel kulub riski haldamise omandamiseks erinev hulk aega- sellepärast olemegi ehitanud Raketti vundamendi sedaviisi, et sa mõistaksid kohe alguses, et palju rohkem ja turvalisemalt saab raha teenida kaasates Kaasrahastajaid. Omal nahal kauplemine erineb kaasrahastusettevõttes kauplemisest kõvasti just emotsionaalse poole pealt. Emotsionaalsus ongi kauplemises kõige olulisem faktor ning läbi sellise muudatuse oleme Rakettis äärmiselt enesekindlad, et suudame kaupleja õppukurvi tugevalt lühendada.