Institutional Trading: on nimetus kauplemis-stiilile, mis keskendub suurte mängijate liikumistele turul. Nendel, kelle kasutuses on kõige rohkem likviidsust, on ka turul kõige rohkem jõudu. Suured mängijad turul, omavad reaalselt privileegi panna küünlaid tekkima. Mõnel juhul on tegu isegi mängijatega, kelle jaoks on korrektse riskiga kaubeldes lot size näiteks 1,000,000.

Suured mängijad valuutaturgudel on kommertspangad (ntks. Bank of America, JP Morgan Chase) ja professionaalselt inimeste kapitali haldavad riskifondid ja institutsioonid. Eestis näiteks LHV/Swedbank/SEB.

Hetkel on suurima turu osakaaluga JP Morgan Chase, kes liigutab turul likviidsust kuskil 12% kandis kogu liikumisest. See on super-massiivne, arvestades, et valuutaturu päevakäive ületab tänaseks 6 triljonit dollarit. Teisi suurimaid turul osalejaid saad vaadata Wikipediast : Foreign exchange market. Need mängijad kombineerivadki turu käitumismustrid, liikumise ja mitte liikumise.

Institutional Trading keskendub nende mängijate jalajälje lähemale analüüsile, jäljendamisele ja enda töenäosusteooria loomisele.

Oleme spetsialiseerunud Graafilise Analüüsi vallas tegutsemisele. Graafiline analüüs toimib väga hästi just valuutaturgudel, metalliturgudel, indeksite-turgudel ja krüptoturgudel. Antud turud on väga likviidsed ja liiguvad iga päev. Sellepärast olemegi otsustanud enda tegevuskäigu sellele ehitada.