Institutsionaalne kauplemine on nimetus kauplemis-stiilile, mis keskendub suurte mängijate liikumistele turul. Mängijad, kelle kasutuses on kõige rohkem likviidsust (rahalisi vahendeid), omavad ka turul kõige rohkem jõudu.
Suured mängijad turul omavad privileegi panna küünlad tekkima. Mõnel juhul on tegu isegi turul osalejatega, kellel on likviidsust sadades miljardites dollarites.

Suured mängijad valuutaturgudel on kommertspangad (ntks. Bank of America, JP Morgan Chase) ja professionaalselt inimeste kapitali haldavad riskifondid ja institutsioonid. Eestis näiteks LHV/Swedbank/SEB.

Hetkel on suurima turu osakaaluga JP Morgan Chase, kes liigutab turul likviidsust kuskil 12% kandis kogu liikumisest. See on super-massiivne, arvestades, et valuutaturu päevakäive ületab tänaseks 6 triljonit dollarit. Teisi suurimaid turul osalejaid saad vaadata Wikipediast : Foreign exchange market. Need mängijad kombineerivadki turu käitumismustrid, liikumise ja mitte liikumise.

Eelkõige keskendub Rakettis valitsev stiil suurte mängijate jalajälje analüüsile, jäljendamisele ning isikliku efektiivse töenäosusteooria loomisele ja praktiseerimisele.

Oleme spetsialiseerunud optsioonide turul tegutsemisele ja krüptoturul investeerimisele. 
Meie analüüsi stiil toimib väga hästi just valuutaturgudel, metalliturgudel, indeksite-turgudel ja krüptoturgudel. Antud turud on väga likviidsed, sarnanevad üksteisele reeglite osas  ja liiguvad iga päev- sellepärast olemegi otsustanud enda tegevuskäigu sellele ehitada.
PS: enamikul meist on 1 tugev paar, mida igapäevaselt jälgime ja analüüsime meie igapäevases Live kõnes.
Veel spetsialiseerume indiviidi juhendamisele teadlikuse osas, kuidas kaubelda seniks mänguraha kontoga, kuniks on piisav oskus, et kaasata Kaasrahastus-kapitali.